-

انتقال و جابجایی خط تلفن ثابت از طریق اینترنت یا شبکه

(Total 8 Votes : 4 of 5)

انتقال خط تلفن ثابت بدون نیاز به دایورتی

برای انتقال خطوط تلفن ثابت خود از یک نقطه به نقطه دیگر نیاز به نصب تجهیزات ویپ Voip دارید.  سیستم های ویپ قادرند خطوط تلفن را از طریق شبکه و یا اینترنت به هر جای دیگری که می خواهید با کیفیت بسیار بالا (HD)  منتقل کنند. شایان ذکر است در این سیستم امکان ارتباط بصورت دو طرفه وجود خواهد داشت و نیاز به پرداخت هیچ هزینه مخابراتی اضافه نمی باشد. برای استفاده از این سیستم تنها کافی است ارتباط اینترنتی یا شبکه ای بین دو محل برقرار باشد.

از طریق خدمات ویپ ارائه شده توسط شرکت ویپ پارس شما می توانید بدون نیاز به دایورتی ، خطوط تلفنی خود را در هر منطقه ای از دنیا پاسخ دهید و یا حتی با آن شماره گیری نمایید.

انتقال خط تلفن ثابت از طریق اینترنت

انتقال خطوط بدون نیاز به اینترنت

اگر فاصله محل مبدا و مقصد در حد چند کیلومتر باشد از طریق نصب تجهیزات رادیویی لازم می توان خطوط را بین دو محل جابجا کرد در این حالت ارتباط خطوط بدون نیاز به اینترنت و فقط از طریق شبکه وایرلس انجام می گیرد.

 

سوالات متداول:

آیا تماس گیرنده متوجه جابجایی خطوط می شود؟

خیر، سیستم های ویپ این امکان را برای شما فراهم می کنند که از خطوط تلفنی خود بدون آنکه محل شما برای تماس گیرنده مشخص باشد استفاده نمایید.

آیا انتقال خطوط نیاز به هزینه دوره ای دارد؟

خیر، برای استفاده از این سیستم شما تنها هزینه اینترنت دو طرف را پرداخت می کنید و نیاز به پرداخت هیچ هزینه مخابراتی دیگر ندارید.

آیا می توان چند خط از چند محل مختلف را به یک محل وصل کرد؟

بله ، سیستم ویپ امکان اتصال بین چند نقطه را نیز دارد.

آیا می توان برای پاسخگویی خطوط از تلفن همراه استفاده کرد؟

بله ، از طریق نصب اپلیکیشن مربوطه شما قادر خواهید بود از تلفن همراه خود خطوط مورد نظر را پاسخ داده و یا با آن خطوط شماره گیری نمایید. در این حالت گوشی تلفن همراه شما باید به اینترنت متصل باشد.