-

سانترال | فروش سانترال | دستگاه سانترال | سیستم سانترال

(Total 4 Votes : 5 of 5)

سانترال چیست؟

سانترال به کلیه تجهیزاتی می گویند که ارتباطات تلفنی را بر اساس پلن های تعریف شده هدایت می کند. به عبارت بهتر سانترال ها تماس های تلفنی ورودی را به داخلی ها و بخش های مورد نظر منتقل کرده و برعکس تماس های خروجی را مطابق با الگوهای تعریف شده انتقال می دهند. یکی از مهمترین کاربردهای دستگاه سانترال در ارتباطات تلفن داخلی می باشد. به این معنی که هر گوشی تلفن توسط یک کد به عنوان یک داخلی تعریف می گردد و این داخلی ها می توانند بدون نیاز به شماره گیری از طریق مخابرات بصورت لوکال بایکدیگر در ارتباط باشند.

 

نسل جدید سانترال ها

سانترال های Voip یا سانترال های تحت شبکه نسل جدید دستگاه های سانترال محسوب می شوند. این سیستم ها برای ارتباطات تلفنی از بستر شبکه کامپیوتری استفاده می کنند و به این ترتیب  قادرند صدا را با کیفیت بالای تمام دیجیتال منتقل کنند. یکی از ویژگی های بارز سانترال های ویپ امکان اتصال به اینترنت می باشد. به این معنی که داخلی ها می توانند از طریق اینترنت از نقاط مختلف به دستگاه سانترال متصل شده و از کلیه امکانات پاسخگویی و یا شماره گیری بدون هیچ محدودیتی استفاده کنند. همین امر سبب می شود تا بسیاری از شرکت ها و یا سازمان هایی که دارای چند شعبه می باشند بتوانند براحتی و بدون نیاز به پرداخت هزینه مخابراتی تماس های داخلی و یا خارجی خود را برقرار کنند. علاوه بر این سانترال های نسل جدید ویپ دارای قابلیت های بسیار زیادتری از نظر نرم افزاری و سخت افزاری می باشند.

 

شرکت ویپ پارس کاملترین خدمات سانترال را برای شما فراهم می کند

شرکت ویپ پارس با تکیه بر تجربه چندین ساله خود یکی از کامل ترین سیستم های تلفن سانترال را برای شما طراحی و راه اندازی می کند. مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد نصب و راه اندازی انواع سیستم های تلفنی سانترال مناسب با نیاز شما هستند. 

شرکت ویپ پارس آماده ارائه خدمات تخصصی نصب سانترال های نسل جدید VOIP می باشد.

جهت مشاوره و برآورد هزینه نصب سانترال های ویپ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

سانترال

 

سانترال ویپ چیست ؟ ( سانترال VOIP چیست ؟ )

 

سانترال های ویپ نصل جدید سانترال ها هستند که تجهیزات آنها از طریق شبکه کامپیوتری و پروتکلی با نام Voip به یکدیگر مرتبط می شوند. این سانترال ها به دلیل استفاده از سیگنال های کاملا دیجیتال دارای کیفیت بالایی نسبت به سانترال های قدیمی (آنالوگ) هستند.

چرا سانترال های ویپ ؟

اخیرا به دلیل مزایای متعدد سیستم های ویپ از نظر کیفی و تکنیکی و همچنین امکان برقراری ارتباط های شبکه ای ( وایرلس یا لن) ، این سانترال ها بسیار محبوب شده اند.

در سانترال های قدیمی هر گوشی تلفن به وسیل کابل جداگانه ( معمولا چهار رشته) به دستگاه سانترال متصل میشد اما در سانترال های ویپ هر گوشی می تواند به عنوان یک Device در شبکه نصب و راه اندازی شود و نیاز به کابل کشی مستقیم تا دستگاه مرکزی نخواهد بود.