-

بهترین شرکت های ویپ Voip

(Total 4 Votes : 4 of 5)

03 / 07 / 1395

معیار های اصلی در انتخاب بهترین شرکت های ویپ

اهمیت پشتیبانی در سیستم های تلفن ویپ

اولین و مهمترین معیار در انتخاب یک شرکت ویپ خوب ، پشتیبانی آن شرکت از محصولات و خدمات ارائه شده است. در ابتدا باید به نحوه ضمانت تجهیزات ویپ توجه کرد. بعد از اطمینان از نوع ضمانت محصولات ، می بایست نحوه پشتیبانی شرکت را بررسی کرد. از آنجا که شریان اصلی هر بیزینس از طریق ارتباطات تلفنی صورت می گیرد پشتیبانی ضعیف از خدمات ویپ می تواند به بیزنس شما آسیب های جدی وارد کند. به همین دلیل انتخاب یک شرکت ویپ که بتواند پیشتیبانی خوبی را از محصولات و خدمات ارائه دهد در اولویت است.

امکان ارائه توسعه پذیری سیستم ویپ توسط شرکت ارائه دهنده :

این معیار برای شرکت های بزرگ می تواند نقش حیاتی داشته باشد. چرا که در بسیاری از شرکت ها نیاز به توسعه مداوم سیستم وجود دارد. اگر این نیازها نتواند توسط شرکت ارائه دهنده خدمات ویپ تامین شود ممکن است در آینده مشکلات هزینه ای و تکنیکی بالایی را برای خریدار سیستم به دنبال داشته باشد.

قبل از سفارش تلفن ویپ ،باید از اینکه شرکت مورد نظر توانایی برنامه نویسی ویپ را داشته باشد اطمینان حاصل کرد. زیرا برخی از شرکت های ویپ خدمات محدودی در سطح نصب و راه اندازی سیستم به شما ارائه می دهند که این مسئله توسعه پذیری سیستم را محدود به دانش آن شرکت می کند. یک شرکت voip حرفه ای باید به برنامه نویسی هایی نظیر استریسک برنامه نویسی نرم افزارهای واسطه از قبیل CRM ها مسلط باشد.

تمیزی کار کابل کشی و پسیو شبکه

صرف نظر از بحث های تکنیکی ، همیشه تمیزی و مرتب سازی سیستم شبکه جزو فاکتور های اصلی در سنجش کار یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه است. هرچقدر ظاهر یک شبکه ویپ زیبا تر باشد کل سیستم زیباتر و حرفه ای تر بنظر می رسد. همچنین مرتب بودن سیستم عیب یابی ها را راحت تر می کند.

شرکت ویپ

راهنمایی و مشاوره خوب

یک شرکت ویپ خوب باید بتواند مشاوره خوبی در زمینه نوع سیستم مورد نیاز با توجه به بودجه مشتری ارائه دهد. از آنجا که انتخاب مشتری با توجه به مشاوره شرکت ها صورت می گیرد ، نحوه مشاوره هر شرکت می تواند نشان دهنده سطح پروسه کاری در آن شرکت باشد. بهتر است از بین گزینه های موجود نحوه مشاوره شرکت ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

هزینه خدمات ویپ ارائه شده توسط هر شرکت

اگر چه همیشه قیمت پایین تر ملاک انتخاب بهتر نیست اما در هر حال می بایست آن را به عنوان یک فاکتور در انتخاب در نظر گرفت. اگر 2 کالا یا خدمات با شرایط و کیفیت یکسان مقابلمان باشد فاکتور مورد نظر ما قیمت خواهد بود. بنابراین ابتدا باید از کیفیت و شرایط خوب اطمینان حاصل کرد و در سپس قیمت ها را مقایسه نمود. طبیعتا همیشه اقتصادی ترین حالت در بین گزینه ها انتخاب می شود.

پروژه های انجام شده و استعلام مشتریان دیگر:

بررسی نمونه پروژه های انجام شده شرکت های ویپ و همچنین استعلام از مشتریان دیگر آنها می تواند در انتخاب بهترین شرکت موثر باشد.

عقد قرارداد رسمی خدمات و پشتیبانی :

پس از در نظر گرفتن موارد فوق و انتخاب یک شرکت ویپ می بایست خدمات آن شرکت را به همراه موارد ضمانت و پشتیبانی بوسلیه قرارداد رسمی بصورت مکتوب به امضا رساند. این قرارداد اعتبار خدمات انجام شده را از نظر قانونی تایید کرده و ضمانتی بر انجام تعهدات آن شرکت خواهد بود.