-

شرکت ویپ VoIP|خدمات ویپ

(Total 7 Votes : 4 of 5)

شرکت مهندسی ویپ پارس مفتخر است با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه نصب و راه اندازی انواع سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ (VOIP) خدمات طراحی و پیاده سازی کلیه تکنولوژی های تلفن ویپ را به مشتریان خود ارائه دهد.

برخی از خدمات تخصصی دپارتمان ویپ در شرکت مهندسی نیتا ران پارس شامل فروش ، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات ویپ ، انواع مرکز تماس VOIP PBX ، فروش و نصب سانترال تحت شبکه ویپ ، برنامه نویسی و طراحی انواع نرم افزارهای ویپ / استریسک ، طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت مشتریان مبتنی بر ویپ ، طراحی و پیاده سازی انواع شبکه های ویپ ، پشتیبانی مراکز تماس و ...

شرکت مهندسی ویپ پارس آماده عقد قرارداد رسمی با کلیه سازمان ها ، ادارات ، شرکت های دولتی/خصوصی می باشد. 

ویپویپ چیست؟

ویپ VOIP مخفف عبارت Voice Over Internet Protocol می باشد و به معنی صدا روی بستر شبکه اینترنت است. اخیرا استفاده از تکنولوژی ویپ بسیار فراگیر شده است. تکنولوژی های قدیمی ارتباطات تلفنی جای خود را به سیستم ویپ داده اند و این روند به سرعت ادامه می یابد. بطوری که بسیاری از شرکت ها که قبلا از سیستم های تلفن سانترال قدیمی (آنالوگ) استفاده می کردند سانترال خود را با سیستم های جدید تحت شبکه IP جایگزین می کنند. تلفن های ویپ نه تنها ارتباطات را راحت تر کرده اند بلکه کیفیت فوق العاده بالای HD را در اختیار کاربران قرار داده اند.

 

مزایای ویپ نسبت به سانترال های قدیمی ( آنالوگ) :

تلفن ویپ از بستر شبکه استفاده می کند که انتقال صدا بصورت کاملا دیجیتال صورت می گیرد. از طرفی سیستم های دیجیتال امکان نویز پذیری بسیار پایینی نسبت به سیستم های آنالوگ دارند و از طرف دیگر از آنجا که گوشی های ویپ به عنوان یک دستگاه در شبکه قرار می گیرد نیاز به سیم کشی مستقل و جداگانه تا سانترال مرکزی ندارد. در صورتی که در سیستم های سانترال قدیمی برای هر گوشی تلفن یک سیم مجزا کشیده می شود. همین مزیت سبب می شود تا سیستم ویپ با حداقل سیم کشی و یا حتی بصورت کاملا بیسیم طراحی و راه اندازی شود.

تلفن IP می تواند از طریق اینترنت هم به سانترال یا سرور ویپ وصل شود . این یکی از مهمترین قابلیت های ویپ است. در واقع در ارتباطات ویپ یک یا چند محل مختلف می توانند بدون هزینه تلفن فقط از طریق اینترنت به یکدیگر متصل شوند . به عنوان مثال ممکن است داخلی های شرکت و یا سازمان بخصوص در یک یا چند محل مختلف نصب و راه اندازی شوند.

از دیگر مزایای ویپ امکانات بالای نرم افزاری آن است بطوری که بسیاری از قابلیت های سخت افزاری در سانترال های قدیمی جای خود را به ماژول های نرم افزاری ویپ داده اند. به این ترتیب بدون نصب قطعات سخت افزاری می توان قابلیت های بسیار پیشرفته نرم افزاری را به سیستم ویپ اضافه کرد.

چرا شرکت ویپ پارس؟

  • ویپ پارس یک شرکت ویپ ثبت شده و رسمی است. این شرکت با عقد قرارداد رسمی می تواند کیفیت خدمات ویپ ارائه شده به اشخاص حقیقی و حقوقی را تضمین نماید.
  • ویپ پارس یک شرکت با سابقه در زمینه ویپ و شبکه است. این شرکت تجربیات ارزنده ای در زمینه نصب سیستم ویپ ، برنامه نویسی سیستم های ارتباط با مشتریان CRM ها ، نصب و راه اندازی پسیو شبکه و دوربین های تحت شبکه دارد.
  • ویپ پارس قابلیت توسعه پذیری بالایی را برای سیستم ویپ شما فراهم می کند. خدمات ویپ ارائه شده توسط این شرکت امکان توسعه سیستم را در هر زمانی فراهم می کرد. به این ترتیب در هر زمان امکان تغییر الگوریتم یا افزودن قابلیت های سخت افزاری یا نرم افزاری به سیستم Voip وجود دارد.

از پشتیبانی قوی شرکت ویپ پارس بهره مند شوید:

یکی از مهمترین خدمات VOIP ، پشتیبانی ویپ است. از آنجا که ارتباطات تلفی شریان اصلی مشاغل مختلف است بحث پشتیبانی خطوط و سیستم ویپ از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت Voip ویپ پارس با ارائه خدمات پشتیبانی قوی با ضمانت کتبی یک سیستم مطمئن را برای شما فراهم می کند.